Horecký Krch-off plný Turen v Rajské zahradě

Středa, 24. dubna 2019 – 18:00; Rajská Zahrada – Dům přírody Litovelského Pomoraví, Sluňákov; Hana Lundiaková, J. H. Krchovský, Eva Turnová, Stinka a Krch-off band.

Mytologický literárně hudební a přírodě nečekaně blízký večírek k zahájení pestrého programu Ekologických dnů Olomouc 2019.  Takhle že začíná festival, který má skoro třicet let a návštěvnost okolo 20000 lidí? Poblíž obecního hřbitova v Horce nad Moravou? A v romantické krajině Domu přírody Litovelské Pomoraví? Jo. Taky máte pocit, že nejde nebýt u toho? Pospěšte si do Rajské zahrady, jak víte, nevleze nás tam moc, její autor František Skála to tak udělal.

 

Přijďte na koncert dříve, ať máte čas si užít zdejší galerii v přírodě a kavárnu. A pak už kulturně hřešte v Rajské zahradě: tři autorská čtení: Hana Lundiaková, J. H. Krchovský, Eva Turnová, a dvojí autorské zpívání: Stinka a Krch-off band.

 

250 korun to stojí. To víte: dvě kapely, tři literáti, zvukař a Ráj k tomu 🙂 . A podpoříte EDO! Lístky lze koupit od února u Jany Vyhňákové:  jana.vyhnakova@slunakov.cz nebo na telefonu 585 378 345.