Podpořte nás

Líbí se vám naše aktivity a rádi byste podpořili naši současnou i další činnost? Zde je několik tipů, jak nám můžete pomoci vytvořit stabilnější prostředí pro naši práci, kterou děláme hlavně pro vás.

 

Podpořte nás finančně

  • Finanční dar přes platební bránu - Přímo a jednoduše nám můžete finanční dar zaslat skrze platební bránu zde. Po odeslání daru nás prosím kontaktujte na email ucetni@slunakov.cz, abychom s Vámi mohli uzavřít darovací smlouvu, popřípadě vystavit potvrzení o daru.
  • Finanční dar bankovním převodem - Finanční dar můžete zaslat také přímo na číslo našeho bankovního účtu 2581594001/5500. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte text „dar“, vaše jméno a kontaktní údaje, abychom se s vámi spojili ohledně vystavení darovací smlouvy.
  • E-shop: Nakupujte v našem e-shopu dárky pro své blízké i sebe. Vybrat si můžete z širokého množství námi připravených, nejen výukových, materiálů pro děti i dospělé.
  • Info-obchůdek: Zastavte se během své procházky nebo projíždky na dobrou kávu a další drobné občerstvení v našem obchůdku, kde si můžete osobně prohlédnout i zboží nabízené přes e-shop.
  • GIVT.cz: Nakupujte na vašich oblíbených e-shopech, neplaťte nic navíc a přitom přispívejte Sluňákovu. Jak? Přes GIVT.cz.

Staňte se dobrovolníkem

Pomozte nám s organizací akcí a staňte se členem našeho týmu. Pro více informací prosím navštivte stránku našeho dobrovolnického centra.

Firemní dobrovolnictví

Podpořte dobré jméno své firmy na trhu a pozitivní povědomí o své značce. Zažijte u nás se svými zaměstnanci nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou. Pomozte nám s inventurou knihovny, umytím oken, anebo udržovacími pracemi v galerii v přírodě.

 

Propojte se s námi na sociálních sítích

Pomozte nám šířit informace o tom, kdo jsme a co děláme dále. Odebírejte, sledujte a lajkujte nás na sociálních sítích a získejte pro nás své okolí.

Podpořte nás věcným darem, anebo službou

Pomoct nám můžete i jinak, než finančně. Aktuálně to je:

  • Výpočetní technika – abychom byli životaschopní a hospodařili udržitelně, potřebujeme průběžně obnovovat a rozvíjet technologické kapacity. Stabilní hardware, software a IT služby nám umožní snadnější každodenní činnost.
  • Cestovní ruch a propagace, PR – pomozte nám dát o sobě vědět, například použitím reklamního banneru – pokud máte možnost umístit na svoje internetové stránky odkaz na náš web www.slunakov.cz. Dejte nám pak prosím vědět. Budeme rádi i za další pomoc s naší propagací.
  • Tisk propagačních materiálů a publikací
  • Zahradnické práce v galerii v přírodě
  • Pomáhejte, v čem jste nejlepší – napište nám - vaše odborné znalosti mohou pomoci naší profesionalizaci

V minulosti nás podpořili tyto firmy, organizace a jednotlivci. Děkujeme.

Kontakt

V případě zájmu o podporu/spolupráci, prosím, kontaktujte zástupce ředitele pana Přemysla Heralta na emailu premysl.heralt@slunakov.cz nebo telefonicky na čísle 588 388 206.

Dobrovolníci ČEZ
Dobrovolníci Skanska
Dobrovolníci Hewlet-Packard
Dobrovolníci ČEZ