Volná místa

Pracujte v jedinečném prostředí nízkoenergetického domu obklopeného unikátní galerií v přírodě.

Aktuálně hledáme:

Kuchař / kuchařka

Náplň práce

  • Zajištění stravy pro žáky pobytových programů či skupin z řad škol a veřejnosti formou jídelního stravování
  • Příprava obvyklých, vegetariánských nebo dietních pokrmů
  • Podílení se na přípravě rautů pro akce mimo běžný provoz

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Praxi v zařízení podobného typu
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme

  • Práci v jednosměnném provozu (ranní směna)
  • Smlouvu na plný úvazek na dobu určitou 1 rok s předpokládaným prodloužením
  • Práci v čistém provozu s moderním vybavením
  • Práci ve stabilní organizaci
  • Mzda po zapracování 28000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Benefity: firemní stravování, možnost školení, přátelský kolektiv, zázemí stabilní organizace

Předpokládaný nástup

  • Ihned

Dále hledáme pro zajištění víkendového provozu externího kuchaře / kuchařku a pomocné síly k zajištění obsluhy a úklidu.

Kontakt

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete stručný životopis na e-mail lukas.cocek@slunakov.cz nebo volejte na číslo 721 628 173.