Podpořte nás

Líbí se vám naše aktivity a rádi byste podpořili naši současnou i další činnost? Zde je několik tipů, jak nám můžete pomoci vytvořit stabilnější prostředí pro naši práci, kterou děláme hlavně pro vás.

V minulosti nás podpořili tyto firmy, organizace a jednotlivci. Děkujeme.

 

Podpořte nás finančně

 • Finanční dar přes platební bránu Darujme.cz: Touto cestou nám přímo a jednoduše můžete zaslat finanční dar.
 • Finanční dar bankovním převodem: Finanční dar můžete zaslat také na číslo našeho bankovního účtu 2581594001/5500. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte text „dar“, vaše jméno a kontaktní údaje, abychom se s vámi spojili ohledně vystavení darovací smlouvy.
 • E-shop: Nakupujte v našem e-shopu dárky pro své blízké i sebe. Vybrat si můžete z širokého množství námi připravených, nejen výukových, materiálů pro děti i dospělé.
 • Info-obchůdek: Zastavte se během své procházky nebo projíždky na dobrou kávu a další drobné občerstvení v našem obchůdku, kde si můžete osobně prohlédnout i zboží nabízené přes e-shop.
 • GIVT.cz: Nakupujte na vašich oblíbených e-shopech, neplaťte nic navíc a přitom přispívejte Sluňákovu. Jak? Přes GIVT.cz.

Staňte se dobrovolníkem

Pomozte nám s organizací akcí a staňte se členem našeho týmu. Pro více informací prosím navštivte stránku našeho dobrovolnického centra.

Firemní dobrovolnictví

Podpořte dobré jméno své firmy na trhu a pozitivní povědomí o své značce. Zažijte u nás se svými zaměstnanci nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou. Pomozte nám s inventurou knihovny, umytím oken, anebo udržovacími pracemi v galerii v přírodě.

 

Propojte se s námi na sociálních sítích

Pomozte nám šířit informace o tom, kdo jsme a co děláme dále. Odebírejte, sledujte a lajkujte nás na sociálních sítích a získejte pro nás své okolí.

Podpořte nás věcným darem nebo službou

Pomoci nám můžete i jinak, než finančně. Aktuálně to je:

 • Výpočetní technika – abychom byli životaschopní a hospodařili udržitelně, potřebujeme průběžně obnovovat a rozvíjet technologické kapacity. Stabilní hardware, software a IT služby nám umožní snadnější každodenní činnost.
 • Cestovní ruch a propagace, PR – pomozte nám dát o sobě vědět, například použitím reklamního banneru – pokud máte možnost umístit na svoje internetové stránky odkaz na náš web www.slunakov.cz. Dejte nám pak prosím vědět. Budeme rádi i za další pomoc s naší propagací.
 • Tisk propagačních materiálů a publikací: aktuálně tisk propagačních fotek (cca A4) na propagační  nástěnky v budově Sluňákova
 • Zahradnické práce v galerii v přírodě
 • Obnova herního prvku Stromovník
 • Hledáme vedoucího do oddílu Tuláček (turisticko-přírodovědný oddíl, schůzky 1x týdně, 10-20 dětí především z 1. stupně ZŠ)
 • Jednorázové drobné práce (např. 2–3 hodiny): Aktuálně potřebujeme drobné práce na šicím stroji a řezání na řezačce papíru (vytištěné obrázky, kartičky na jmenovky, papíry z role na flipový rozměr)
 • Materiál: Aktuálně sháníme fošny na opravu 2–3 mostů v areálu a trámky nebo kmeny na obnovu posezení u kouzelného lesa poznání
 • Dále sháníme: Drobné předměty se zemědělskou tematikou – použijeme jako motivační pomůcky do programu o pěstování obilí.

 

Pomáhejte, v čem jste nejlepší

Napište nám. Vaše odborné znalosti mohou pomoci naší profesionalizaci.

Kontakt

V případě zájmu o podporu či spolupráci kontaktujte prosím vedoucího Domu přírody Litovelského Pomoraví Jiřího Popelku na emailu jiri.popelka@slunakov.cz nebo telefonicky na čísle 585 388 206.

Dobrovolníci ČEZ
Dobrovolníci Skanska
Dobrovolníci Hewlet-Packard
Dobrovolníci ČEZ