Prostory

Nízkoenergetický dům byl postaven v roce 2007 na zelené louce. Hned v témže roce získal cenu Grand Prix architektů. Má tvar půlměsíce a je z jedné strany přihrnutý zemním valem tak, aby co nejméně rušil okolní přírodu. Je vystavěn ze dřeva, betonu, skla, kamene a nepálených cihel. Stavební řešení domu využívá zejména principů solární architektury, velké tloušťky tepelných izolací a mechanického větrání se zpětným získáváním tepla.

 

Pronájem

Projděte si naše prostory ve virtuální prohlídce.

 

Firmy a organizace mohou prostory využít ke školením a seminářům nebo firemním akcím. Lidé si mohou prostory pronajmout na oslavy nebo svatby. Dům nabízí velkorysé společné prostory i příjemná intimní zákoutí.

 

K dispozici je sál s kapacitou 80 osob, při propojení s jídelnou se kapacita navýší na 110 osob.  Pro pořádání přednášek disponujeme 64 konferenčními židlemi. Kromě sálu je možné využít dvě menší seminární místnosti s dataprojektorem a promítacím plátnem. Kapacita každé místnosti je 25 osob.

Prostory galerie v přírodě

Využijte okolní galerii v přírodě  například na pořádání dětských pikniků nebo opékání na ohni. K dispozici jsou opékací vidlice, piknikové deky, závěsná síť (hamaka), případně další vybavení.

Využít můžete zázemí domu jako toalety, případně lednici na uschování potravin.

Ceník

sál

1 000 Kč/hodina; 8 000 Kč/den  

18 000 Kč/den (společně s jídelnou)

 

seminární místnost Herna nebo Učebna

500 Kč/hodina; 2 500 Kč/den

 

pronájem ohniště

250 Kč/akce vč dřeva a zapůjčení opékacích vidlic.

 

Celodenní pronájem počítáme při trvání 6 a více hodin.

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Kompletní ceník.

Kontakt

Jana Vyhňáková, telefon 585 378 345,
e-mail: jana.vyhnakova@slunakov.cz

Sál

Sál

Jídelna

Jídelna

Učebna

Učebna

Herna

Herna