Kategorie: Doprovodný program

Tří hodinový seminář, kdy si vyzkoušíte metodu tzv. lesní mysli, která využívá vlivu přírody na lidské zdraví. Koncept založený na sebepéči, seberozvoji a sebepoznání podporuje odolnost, zdraví a životní rovnováhu. Součástí kurzu, který je určen pouze dospělým je i procházka lužním lesem.

 

Sobota 24. září 9 – 12 hodin

 

Nutná rezervace místa na e-mailu jana.vyhnakova@slunakov.cz Maximální počet účastníků 15.

Člověk v krajině, krajina v člověku.

Vladimír Janek a Petra Vaculíková.

Letní výtvarný a fotografický ateliér v Domu přírody Litovelského Pomoraví – centrum Sluňákov a blízké lužní krajině. Pořádá výtvarný odbor DDM Olomouc.

Workshop je již naplněn.

Mirek Kemel vystoupil na EDO již dvakrát a posluchači byli doslova nadšeni, někteří mluvili o tom, že měli z jeho muzikantské výpovědi husí kůži. Známý karikutarista a malíř vystupuje od roku 2009 také jako písničkář, doprovází se na akordeon, kytaru, ukulele a foukací harmoniku. Hraje buď sám, nebo s kapelou ve složení Vlastimil Konopiský (kytara, housle), Tomáš Görtler (akordeon, klávesy), Petr Mikeš (bicí), Petr Tichý (kontrabas). Častým hostem kapely je Vladimír Javorský (ukulele, saxofon, perkuse, zpěv). Letos bude Mirek Kemel s kapelou celý festival zahajovat v unikátním prostředí Rajské zahrady Františka Skály. Přijďte se potěšit dobrou muzikou, skvělými texty, které stejně jako jejich autor přirozeně svědčí o našich životních příbězích.

 

www.mirekkemel.cz