Organizace pobytu, ceník

Pobyty jsou většinou pětidenní – příjezd v pondělí ráno (dopoledne), odjezd v pátek v poledne (kolem oběda). Jiný rozsah pobytu je možný po předchozí domluvě.

 

Vhodný počet účastníků je 22–45 osob. Nižší a vyšší počty jsou také možné po konzultaci. Maximální kapacita budovy je 60 osob.

 

Na Sluňákově je zajištěn lektorovaný program, ubytování v moderní nízkoenergetické budově (s možností bezbariérového ubytování) a strava.

 

Lektorovaný program je během dne rozdělen do dvou bloků – dopolední (8.30–11.30) a odpolední (13–16 hodin). Večerní program probíhá v režii doprovázejících pedagogů.

V bezprostřední blízkosti Sluňákova najdete louky, listnatý les, rybník s tůněmi, poetický areál s uměleckými stavbami, přírodní hřiště i síť bezbariérových stezek. To vše slouží k výuce při programu i ve volném čase.

Ceník pobytových programů 2022/2023

 

Zde najdete podrobné informace o ubytování, stravování i organizačním zajištění programu.

 

Tvorba a realizace programů je finančně podpořena Olomouckým krajem, Statutárním městem Olomouc, ve spolupráci s Technickými službami města Olomouce, a.s. (Jakpak dopad odpad) a Ministerstvem životního prostředí ČR, jejich skutečná cena na jednoho žáka je přibližně 120 Kč/1 výukový blok (3 hodiny).

 

Img 0710
Fontana2
 MG 9061   Version 3
Ohniste1