Jak se přihlásit na seminář

Přihlašení na vybraný seminář je možné pomocí elektronické přihlášky, kterou i s podrobnější pozvánkou naleznete na stránkách jednotlivých seminářů. Většina akcí je zpoplatněna, u některých seminářů a exkurzí mají školy zapojené do programu MRKEV nebo Mrkvička snížený účastnický poplatek. Po přihlášení na seminář vám přijde automatický potvrzovací email, že jste přihlášeni.

Platba

U seminářů, které jsou zpoplatněné, neplaťte účastnický poplatek ihned, ale vyčkejte na email s výzvou k platbě, který přijde přibližně 1 měsíc před konáním semináře. Preferujeme platbu převodem na účet, pokud bezhotovostní platba pro vás není možná, lze poplatek za seminář uhradit v hotovosti na místě v den konání akce. Způsob platby vyberte při přihlašování na seminář.

Odhlášení

Přihláška na akci je závazná a je možné ji zrušit pouze písemně e-mailem na jana.vyhnakova@slunakov.cz. V případě, že se z akce odhlásíte více než 7 dnů před akcí, vrátíme vám částku v plné výši. Bude-li přihláška zrušena 6 a méně dnů před konáním akce, účastnický poplatek se nevrací. Účastník akce může za sebe najít náhradní osobu. Tuto skutečnost je třeba co nejdříve nahlásit (nejlépe telefonicky na čísle 585 378 345) Janě Vyhňákové. Poplatek nelze převést na jinou akci.

Kontakt

Karla Rulíková

e-mail karla.rulikova@slunakov.cz

telefon 588 388 206

Zuzana Janková

e-mail zuzana.jankova@slunakov.cz

telefon 585 154 711